Birçok alanda faaliyet gösteren firma, kurum ve kuruşlarda meydana gelebilecek elektriksel nedenlere bağlı olarak kazaların önceden alınan tedbirler ile engellenmesi için kanun tarafından zorunlu hale gelen elektriksel testlerde Volt Mühendislik olarak müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Gebze trafo, pano, santral, topraklama, paratoner, aydınlatma,kablo ölçümü test ve değerlendirme

Gerekli olan profesyonel test cihazlarımızla elektriksel döngüye bağlı olan tüm bileşenlerin sırasıyla elektriksel kontrollerini yapıyor ve sürekliliğe bağlı olarak belirli periyodik takvimle bakımlarını sağlıyoruz.

Elektriksel test ve değerlendirme alanında hizmet sunduğumuz çalışmalar kısaca;

 • Trafo test ve raporlama
 • Elektrik santral test ve raporlama
 • Elektrik pano testleri ve raporlama
 • Kablo hatları kontrol
 • Yüksek gerilim, orta gerilim sistemleri testleri
 • Topraklama test ve değerlendirme,
 • Paratoner test ve değerlendirme
 • Termal kamera ile elektriksel ısı ölçümleri ve diğer ölçümler
 • Elektrik direkleri test ve değerlendirme
 • Aydınlatma tasarruf ve ölçümü
 • Güneş enerji sistemleri test ve değerlendirme

Bu sayfada en çok arananlar: elektriksel-test-ve-degerlendirme

"İşletmenize kalite ve güven katar..."

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için en uygun teklifi bizden alabilirsiniz

Not: Talep oluşturmadan önce hizmetlerimizi gözden geçiriniz.

Hizmet alan müşterilerimizden;

Trafo Bakım & Ölçüm Hizmetleri

Yeni nesil teknoloji ile üretilmiş profesyonel cihazlarımızla firmanız da bulunan küçük yada büyük ölçekli santral ana trafo ve diğer trafo ünitelerinin ölçüm hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz ölçüm cihazlarımız ile firmanızda bulunan trafo sistemlerine ait ölçüm sonuçlarını raporlamanın dışında, müşteri isteği doğrultusunda trafoların bakım ve yenileme işlemlerini de sunmaktayız.

AG ve OG Proje Hazırlama

Volt Mühendislik konusunda uzman olduğu alçak gerilim ve orta gerilim tesis ve tesisatlarına müşterilerine çözüm firması olmaktadır. Elektrik projesi yaptırılacak yerleşim biriminin idari belgelerinin eksiksiz olma durumunda, yerleşim birimi için elektrik projeleri hazırlamaktadır. Projesi yapılacak OG-AG Elektrik Projesi Üç Safhada Gerçekleşir

Danışmanlık Desteği

Müşterilerimize sahip olduğumuz elektrik-elektronik alanında teknik bilgileri düzenli bir eğitim programı altında belirli periyodik dönemler içerisinde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimize ait projenin daimi olarak sürekliliğini sağlamak amacıyla gerek sistemini kurduğumuz bir düzenin sürekliliğini sağlamak gerekse var olan mevcut sistemler ile ilgili müşterilerimize danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Danışmanlık hizmetleri konu başlığı altında vermiş olduğumuz hizmetler

Elektrik Müşavirlik Hizmetleri

Firmanıza ait elektrik tesisatlarını, elektrik idareleri kurumları ile olan evrak işlerinizi, plan ve proje çizimlerinizi, sayaç alımı,  elektrik pano kurulumu, elektrik kablo hat çekimleri gibi uygulamalarda müşterilerimize elektrik müşavirlik hizmeti vermekteyiz. İşletmenizde bulunan tüm elektriksel ihtiyaçları raporlayıp, işletmenizin kalitesini daha da yükseltmeniz için tecrübelerimizle siz firma yöneticilerine çözüm ortağı oluyoruz. Volt Mühendislik firması olarak uzman kadromuz ile elektrik ve elektronik alanında sizlere hizmet sunmaktayız.