gebze aydınlatma, aydınlatma ölçümü, aydınlatma testleri, iş yeri, aydınlatma, kocaeli aydınlatma, istanbul aydınlatma, aydınlatma tasarruf, ölçüm, testDevlet kurumlarının firmanız dan istemiş olduğu rapora uygun aydınlatma sisteminizin ölçüm ve testleri sizlere sunmaktayız. Firmanızda ki aydınlatmanın raporlara uygun olmaması durumunda çeşitli yapılandırma ile mevcut aydınlatma sisteminizi güçlendirerek prosedürlere uygun bir vaziyette sizlere sunuyoruz.

 

gebze aydınlatma, aydınlatma ölçümü, aydınlatma testleri, iş yeri, aydınlatma, kocaeli aydınlatma, istanbul aydınlatma, aydınlatma tasarruf, ölçüm, test

Aydınlatma hususunda öncelikli olarak iş güvenliğini esas aldığımız bu durumda
müşterilerimizin gider maliyetlerini yükseltmeden minimum harcama ile maximum tasarruf sistemleri ile firmanızın aydınlatmasını yeniliyoruz.

 

 

İş güvenliği kapsamında yasal olarak bir zorunluluk olan iş yerlerindeki aydınlatma sistemleri belirli testler ile doğru ışık oranı almak iş yerlerince bir yükümlülüktür. Mevcut yasa kapsamında bu durumun aksi hallerinde firmalara idari para cezası ile cezalandırılabilir. 

"İşletmenize kalite ve güven katar..."

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için en uygun teklifi bizden alabilirsiniz

Not: Talep oluşturmadan önce hizmetlerimizi gözden geçiriniz.

Hizmet alan müşterilerimizden;

Trafo Bakım & Ölçüm Hizmetleri

Yeni nesil teknoloji ile üretilmiş profesyonel cihazlarımızla firmanız da bulunan küçük yada büyük ölçekli santral ana trafo ve diğer trafo ünitelerinin ölçüm hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz ölçüm cihazlarımız ile firmanızda bulunan trafo sistemlerine ait ölçüm sonuçlarını raporlamanın dışında, müşteri isteği doğrultusunda trafoların bakım ve yenileme işlemlerini de sunmaktayız.

AG ve OG Proje Hazırlama

Volt Mühendislik konusunda uzman olduğu alçak gerilim ve orta gerilim tesis ve tesisatlarına müşterilerine çözüm firması olmaktadır. Elektrik projesi yaptırılacak yerleşim biriminin idari belgelerinin eksiksiz olma durumunda, yerleşim birimi için elektrik projeleri hazırlamaktadır. Projesi yapılacak OG-AG Elektrik Projesi Üç Safhada Gerçekleşir

Danışmanlık Desteği

Müşterilerimize sahip olduğumuz elektrik-elektronik alanında teknik bilgileri düzenli bir eğitim programı altında belirli periyodik dönemler içerisinde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimize ait projenin daimi olarak sürekliliğini sağlamak amacıyla gerek sistemini kurduğumuz bir düzenin sürekliliğini sağlamak gerekse var olan mevcut sistemler ile ilgili müşterilerimize danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Danışmanlık hizmetleri konu başlığı altında vermiş olduğumuz hizmetler

Elektrik Müşavirlik Hizmetleri

Firmanıza ait elektrik tesisatlarını, elektrik idareleri kurumları ile olan evrak işlerinizi, plan ve proje çizimlerinizi, sayaç alımı,  elektrik pano kurulumu, elektrik kablo hat çekimleri gibi uygulamalarda müşterilerimize elektrik müşavirlik hizmeti vermekteyiz. İşletmenizde bulunan tüm elektriksel ihtiyaçları raporlayıp, işletmenizin kalitesini daha da yükseltmeniz için tecrübelerimizle siz firma yöneticilerine çözüm ortağı oluyoruz. Volt Mühendislik firması olarak uzman kadromuz ile elektrik ve elektronik alanında sizlere hizmet sunmaktayız.