Gebze paratoner, paratoner kurulumu, montajı, satışı, paratoner firması, paratoner bakımı, firmaları, paratoner, kocaeli, istanbul, kocaeli paratonerDünya genelinde yıldırımda korunma yollarından olan paratoner sistemleri sizde can ve mal güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Volt Mühendislik olarak tüm iş yerleri ve özel binalara uygun paratoner kurulum hizmeti vermekteyiz.

 

Paratoner sisteminin kurulumundan önce müşterilerimizin yapılarına uygun paratoner için ücretsiz keşif hizmeti ve raporlama hizmeti sunmaktayız.  Paratoner sistemi için keşif işlemleri tamamlanan yapılara, deneyimli kadromuz ile uygun paratoner kurulumu yapılır ve zorunlu bütün testlerden geçirilmektedir.

 

Paratoner sisteminin kurulumu ve montajı dışında, satış ve destek hizmetleri de firmamız tarafından sunulmaktadır. Topraklama çubuğu, uçak ikaz lambası, aktif paratoner, U saplama, som bakır iletken, plon tipi kroşe, topraklama çubuğu, direk kroşesi, yıldırım sayıcı, test klemensi, İletken koruyucu boru ve kelepçesi, Elektrot başlığı, veya ekzotermik kaynak, duvar kelepçesi, dağıtım klemensi, çatı kroşesi, oluk klemensi, faraday kafesi, yakalama ucu gibi paratoner malzemelerin satışı ve desteği firmamız tarafından verilmektedir.

"İşletmenize kalite ve güven katar..."

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için en uygun teklifi bizden alabilirsiniz

Not: Talep oluşturmadan önce hizmetlerimizi gözden geçiriniz.

Hizmet alan müşterilerimizden;

Trafo Bakım & Ölçüm Hizmetleri

Yeni nesil teknoloji ile üretilmiş profesyonel cihazlarımızla firmanız da bulunan küçük yada büyük ölçekli santral ana trafo ve diğer trafo ünitelerinin ölçüm hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz ölçüm cihazlarımız ile firmanızda bulunan trafo sistemlerine ait ölçüm sonuçlarını raporlamanın dışında, müşteri isteği doğrultusunda trafoların bakım ve yenileme işlemlerini de sunmaktayız.

AG ve OG Proje Hazırlama

Volt Mühendislik konusunda uzman olduğu alçak gerilim ve orta gerilim tesis ve tesisatlarına müşterilerine çözüm firması olmaktadır. Elektrik projesi yaptırılacak yerleşim biriminin idari belgelerinin eksiksiz olma durumunda, yerleşim birimi için elektrik projeleri hazırlamaktadır. Projesi yapılacak OG-AG Elektrik Projesi Üç Safhada Gerçekleşir

Danışmanlık Desteği

Müşterilerimize sahip olduğumuz elektrik-elektronik alanında teknik bilgileri düzenli bir eğitim programı altında belirli periyodik dönemler içerisinde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimize ait projenin daimi olarak sürekliliğini sağlamak amacıyla gerek sistemini kurduğumuz bir düzenin sürekliliğini sağlamak gerekse var olan mevcut sistemler ile ilgili müşterilerimize danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Danışmanlık hizmetleri konu başlığı altında vermiş olduğumuz hizmetler

Elektrik Müşavirlik Hizmetleri

Firmanıza ait elektrik tesisatlarını, elektrik idareleri kurumları ile olan evrak işlerinizi, plan ve proje çizimlerinizi, sayaç alımı,  elektrik pano kurulumu, elektrik kablo hat çekimleri gibi uygulamalarda müşterilerimize elektrik müşavirlik hizmeti vermekteyiz. İşletmenizde bulunan tüm elektriksel ihtiyaçları raporlayıp, işletmenizin kalitesini daha da yükseltmeniz için tecrübelerimizle siz firma yöneticilerine çözüm ortağı oluyoruz. Volt Mühendislik firması olarak uzman kadromuz ile elektrik ve elektronik alanında sizlere hizmet sunmaktayız.