• İş Talep Formu başvuru sahibi tarafından eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır.
  • Eksik form dolduranların iş talep formu dikkate alınmayacak ve başvuruları kabul edilmeyecektir.
  • Başvurunun geçerli olması durumunda, formada belirtilen e-mail adresine gerekli bilgiler gönderilecektir.
  • Bu formda yazılı soruların gerçeğe uygun olmadığı, yanlış ve eksik bilgi verildiği saptanırsa formu dolduran kişi yada firmanın kabulü gerçekleşse dahi bütün işlemleri iptal edilecektir. Kişi bu konuda hiçbir hak iddia etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder. Bu gibi durumları tespit edilenlerle sözleşme yapılmış olsa dahi sözleşmeleri feshedilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler.
  • Başvuru sahibi, ilgili mevzuat, ilan edilen kurallar ve şartlar ışığında işlemleri gerçekleştirdiğini, herhangi bir şekilde itiraz etmeyeceğini, hak ve talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
  • İş talep formu başvuruları 24 saat içerisinde yanıtlanmaktadır.
  • İş talep formu gönderip cevap alamayanlar 0 (262) 641 86 58 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirler.

Talep Formu

 

Doğrulama Kodu

 

"İşletmenize kalite ve güven katar..."

Trafo Bakım & Ölçüm Hizmetleri

Yeni nesil teknoloji ile üretilmiş profesyonel cihazlarımızla firmanız da bulunan küçük yada büyük ölçekli santral ana trafo ve diğer trafo ünitelerinin ölçüm hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz ölçüm cihazlarımız ile firmanızda bulunan trafo sistemlerine ait ölçüm sonuçlarını raporlamanın dışında, müşteri isteği doğrultusunda trafoların bakım ve yenileme işlemlerini de sunmaktayız.

AG ve OG Proje Hazırlama

Volt Mühendislik konusunda uzman olduğu alçak gerilim ve orta gerilim tesis ve tesisatlarına müşterilerine çözüm firması olmaktadır. Elektrik projesi yaptırılacak yerleşim biriminin idari belgelerinin eksiksiz olma durumunda, yerleşim birimi için elektrik projeleri hazırlamaktadır. Projesi yapılacak OG-AG Elektrik Projesi Üç Safhada Gerçekleşir

Danışmanlık Desteği

Müşterilerimize sahip olduğumuz elektrik-elektronik alanında teknik bilgileri düzenli bir eğitim programı altında belirli periyodik dönemler içerisinde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimize ait projenin daimi olarak sürekliliğini sağlamak amacıyla gerek sistemini kurduğumuz bir düzenin sürekliliğini sağlamak gerekse var olan mevcut sistemler ile ilgili müşterilerimize danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Danışmanlık hizmetleri konu başlığı altında vermiş olduğumuz hizmetler

Elektrik Müşavirlik Hizmetleri

Firmanıza ait elektrik tesisatlarını, elektrik idareleri kurumları ile olan evrak işlerinizi, plan ve proje çizimlerinizi, sayaç alımı,  elektrik pano kurulumu, elektrik kablo hat çekimleri gibi uygulamalarda müşterilerimize elektrik müşavirlik hizmeti vermekteyiz. İşletmenizde bulunan tüm elektriksel ihtiyaçları raporlayıp, işletmenizin kalitesini daha da yükseltmeniz için tecrübelerimizle siz firma yöneticilerine çözüm ortağı oluyoruz. Volt Mühendislik firması olarak uzman kadromuz ile elektrik ve elektronik alanında sizlere hizmet sunmaktayız.