Volt Mühendislik firması müşterilerine birçok elektrik alanında sunmuş olduğu hizmetlerin yanı sıra bu hizmetlere ek olarak firmaların yada kurumların enerji verimliliğini arttırabilmek adına yada farklı enerji üretme alternatifleri ile müşterilerine enerji uygulamaları hizmetleri sunmaktadır.

Enerji uygulama hizmetlerinin son dönemlere yoğun olarak ilgi gören güneş enerjisinden elektrik üretme artık ülkemizde lisanslı bir şekilde üretimi gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra yenilebilir enerji kaynakları da genellikle firmalarda yoğun ilgi görmektedir.

Diğer bir enerji uygulamalarında yer alan konu ise güneş enerjisinden ısı ve ışık elde etmek. Firmamız yenilebilir güneş enerji sistemleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Gebze güneş enerji sistemleri, elektrik üretme, lisanslı elektrik üretmeVolt mühendislik firması olarak uygulamada bulunduğumuz bazı enerji uygulamalı çalışmalarız;

1- Bugüne kadar Türkiye’de bilinen tek Güneş Enerjisi Sistemi olan Su
Isıtma Sistemleri (Termal Sistemler) (Güneş Kolektörleri)

Su ısıtma sistemleri ile kullanıcılar uygun alana montajı yapılan güneşpanelleri sayesinde herhangi bir ek masraf çıkarmadan güneş enerjisini su ısıtasistemlerinde kullanmaktadır.

2- Hava Isıtma Sistemleri (Örnek:Gramer Solar)

Türkiye’de pek yaygın olarak görülmeyen ancak enerji harcamasına büyük biralternatif çözüm olarak görülen hava ısıtma sistemleri ile işletmeler bina içiısınma gereksinimlerini karşılayabilirler.

3- Parabolik aynalarla buhar elde edilmesi ve buhar türbinleri ile
elektrik üretilmesi

4- Fotovoltaik Hücreler ile elektrik üretimi (PV Sistemler) (Photovoltaic Sistemler)

 

Bu sayfada en çok arananlar: enerji-uygulamalari-lisansli-elektrik-uretme

"İşletmenize kalite ve güven katar..."

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için en uygun teklifi bizden alabilirsiniz

Not: Talep oluşturmadan önce hizmetlerimizi gözden geçiriniz.

Hizmet alan müşterilerimizden;

Trafo Bakım & Ölçüm Hizmetleri

Yeni nesil teknoloji ile üretilmiş profesyonel cihazlarımızla firmanız da bulunan küçük yada büyük ölçekli santral ana trafo ve diğer trafo ünitelerinin ölçüm hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz ölçüm cihazlarımız ile firmanızda bulunan trafo sistemlerine ait ölçüm sonuçlarını raporlamanın dışında, müşteri isteği doğrultusunda trafoların bakım ve yenileme işlemlerini de sunmaktayız.

AG ve OG Proje Hazırlama

Volt Mühendislik konusunda uzman olduğu alçak gerilim ve orta gerilim tesis ve tesisatlarına müşterilerine çözüm firması olmaktadır. Elektrik projesi yaptırılacak yerleşim biriminin idari belgelerinin eksiksiz olma durumunda, yerleşim birimi için elektrik projeleri hazırlamaktadır. Projesi yapılacak OG-AG Elektrik Projesi Üç Safhada Gerçekleşir

Danışmanlık Desteği

Müşterilerimize sahip olduğumuz elektrik-elektronik alanında teknik bilgileri düzenli bir eğitim programı altında belirli periyodik dönemler içerisinde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimize ait projenin daimi olarak sürekliliğini sağlamak amacıyla gerek sistemini kurduğumuz bir düzenin sürekliliğini sağlamak gerekse var olan mevcut sistemler ile ilgili müşterilerimize danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Danışmanlık hizmetleri konu başlığı altında vermiş olduğumuz hizmetler

Elektrik Müşavirlik Hizmetleri

Firmanıza ait elektrik tesisatlarını, elektrik idareleri kurumları ile olan evrak işlerinizi, plan ve proje çizimlerinizi, sayaç alımı,  elektrik pano kurulumu, elektrik kablo hat çekimleri gibi uygulamalarda müşterilerimize elektrik müşavirlik hizmeti vermekteyiz. İşletmenizde bulunan tüm elektriksel ihtiyaçları raporlayıp, işletmenizin kalitesini daha da yükseltmeniz için tecrübelerimizle siz firma yöneticilerine çözüm ortağı oluyoruz. Volt Mühendislik firması olarak uzman kadromuz ile elektrik ve elektronik alanında sizlere hizmet sunmaktayız.