Küçük ölçekli yada büyük ölçekli firma, kurum ve kuruluşlara özel aydınlatma tesisatlarının uygulamasında Volt Mühendislik olarak firmamız projelendirme, uygulama ve yürütme sürecince firmalara destek vermektedir. Her türden aydınlatma sistemlerinin kurulumu, bakım ve sürekliliği firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Yüksek kaliteye sahip ve birçok testten başarılı bir şekilde geçerek satışa sunulan birinci sınıf aydınlatma ürünleri ile firmalara üstün kalitede aydınlatma hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin istekleri ve iş güvenliği yasasına esas olarak iş yerlerinde yeterli aydınlatmayı sağlamaktayız.

 

Aydınlatma sistemi için yeniden yapılandırma gerektiren durumlarda kaliteli kablolama ve tesisat işçiliği ve uzman kadromuz ile soru ve görüşlerinize açığız.

Sanayi tipi aydınlatma, sokak aydınlatması, güvenlik aydınlatması, açık arazi aydınlatması ve birçok aydınlatma sistemi ile firmamız müşterilerine hizmet ve destek sunmaktadır. Çeşitli alanlarda kendini kanıtlamış markalar ile uzun ömürlü aydınlatma sistemleri ile firmanıza yenilikler katabilirsiniz.

Volt Mühendislik olarak aydınlatma hizmeti sunduğumuz alanlar;
gebze aydınlatma, sistemleri, aydınlatma sistemleri, kocaeli aydınlatma, istanbul aydınlatma, fabrika aydınlatma, sokak aydınlatma, işyeri aydınlatma, bina aydınlatma, aydınlatma tesisatı

  • Sanayi tipi fabrika aydınlatması
  • Açık arazi tepe direk aydınlatması
  • Sokak lambası aydınlatması
  • Trafik ışıkları ve kamu alanları aydınlatması
  • Bina ve prefabrike konut aydınlatması
  • Şantiye alanı aydınlatması
  • Stad ve spor salonları aydınlatması
  • Tünel aydınlatmaları
  • Diğer aydınlatma sistemleri

"İşletmenize kalite ve güven katar..."

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için en uygun teklifi bizden alabilirsiniz

Not: Talep oluşturmadan önce hizmetlerimizi gözden geçiriniz.

Hizmet alan müşterilerimizden;

Trafo Bakım & Ölçüm Hizmetleri

Yeni nesil teknoloji ile üretilmiş profesyonel cihazlarımızla firmanız da bulunan küçük yada büyük ölçekli santral ana trafo ve diğer trafo ünitelerinin ölçüm hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz ölçüm cihazlarımız ile firmanızda bulunan trafo sistemlerine ait ölçüm sonuçlarını raporlamanın dışında, müşteri isteği doğrultusunda trafoların bakım ve yenileme işlemlerini de sunmaktayız.

AG ve OG Proje Hazırlama

Volt Mühendislik konusunda uzman olduğu alçak gerilim ve orta gerilim tesis ve tesisatlarına müşterilerine çözüm firması olmaktadır. Elektrik projesi yaptırılacak yerleşim biriminin idari belgelerinin eksiksiz olma durumunda, yerleşim birimi için elektrik projeleri hazırlamaktadır. Projesi yapılacak OG-AG Elektrik Projesi Üç Safhada Gerçekleşir

Danışmanlık Desteği

Müşterilerimize sahip olduğumuz elektrik-elektronik alanında teknik bilgileri düzenli bir eğitim programı altında belirli periyodik dönemler içerisinde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimize ait projenin daimi olarak sürekliliğini sağlamak amacıyla gerek sistemini kurduğumuz bir düzenin sürekliliğini sağlamak gerekse var olan mevcut sistemler ile ilgili müşterilerimize danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Danışmanlık hizmetleri konu başlığı altında vermiş olduğumuz hizmetler

Elektrik Müşavirlik Hizmetleri

Firmanıza ait elektrik tesisatlarını, elektrik idareleri kurumları ile olan evrak işlerinizi, plan ve proje çizimlerinizi, sayaç alımı,  elektrik pano kurulumu, elektrik kablo hat çekimleri gibi uygulamalarda müşterilerimize elektrik müşavirlik hizmeti vermekteyiz. İşletmenizde bulunan tüm elektriksel ihtiyaçları raporlayıp, işletmenizin kalitesini daha da yükseltmeniz için tecrübelerimizle siz firma yöneticilerine çözüm ortağı oluyoruz. Volt Mühendislik firması olarak uzman kadromuz ile elektrik ve elektronik alanında sizlere hizmet sunmaktayız.