Volt Mühendislik Ltd. Tic. Şti.Volt Mühendislik Ltd. Tic. Şti. geçmişi 2002-2003 dönem aralığına dayalı Abdullah YALÇIN, Muhammed YALÇIN tarafından 2015-2016 döneminde Gebze / KOCAELİ'de ticaretin bir parçası olan elektrik-elektronik kapsamlı plan-proje kapsamında kurulmuştur.

Kurulduğu yıl içerisinde 2 kişilik bir ekibin yer aldığı Volt Mühendislik sonrasında bünyesindeki çalışan sayısını bir kademe de olsa arttırarak bir Elektrik Mühendisi, iki Elektrik Teknikeri, bir Proje Teknikeri ve kendi bünyesinde bir muhasebe çalışanı ve ek montaj çalışanları ile ilk etap da toplam on kişilik çalışan kadrosu ile küçük ve büyük ölçekli işletmelerde elektrik ve elektronik alanında projeler uygulamıştır.

Genel kapsamlı plan-projelerde tüm Türkiye'de bir çok çalışmaya imza atan Volt Mühendislik, kendi içindeki çalışanları ile mutlak değerde işletmeler de aldığı elektrik ve elektronik çalışma yükümlüğünü başarı ile sonuçlandırmıştır. İşletmelerde meydana gelen yada ilk adım adı altında imzasını attığı fikir eseri uygulamalar sonuncunda, yeni bir işletme olduğu halde kısa bir süre içinde bir çok olumlu referansa sahip olmuştur.

Sürekli gelişmekte olan teknoloji dünyasında işletmelerin kendini ispatlamalarında büyük etken olan alt yapı, küçük yada büyük işletme ayırt etmeden bulunduğu yerin temeli maddiyata dayalı bütün faktörlerini düzensiz bir hale getirmektedir.

Finansal anlamda yüksek pazar payına sahip işletmelerdeki alt yapı problemlerini sizde bizimle çözmek ister misiniz ?

Elektrik ve elektronik alanda bir çok uygulamada destek ve hizmet verdiğimiz işletmemizde firmalara olumlu yönde etkileyecek sonuçlar üretmekteyiz.

Sizde küçük yada büyük ölçekli bir işletme sahibi iseniz ve elektrik-elektronik alanında yardımcı bir ekibe ihtiyacınız varsa bizimle iletişim kurabilirsiniz.

"İşletmenize kalite ve güven katar..."

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için en uygun teklifi bizden alabilirsiniz

Not: Talep oluşturmadan önce hizmetlerimizi gözden geçiriniz.

Hizmet alan müşterilerimizden;

Partner & Referanlarımız

AVON KOZMETİK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş
HEKİM HOLDİNG
İSKİ TUZLA
ISPARTA BELEDİYESİ
İZOCAM TİC. VE SAN. A.Ş.
KOYUNCU SAÇ METAL VE İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
MİLHANS GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
NATURELGAZ SAN.  VE  TİC. A.Ş
TEMSA İŞ MAKİNALARI
THYSSEN KRUPP MATERİALS TURKEY FABRİKASI
DARICA FARUK YALÇIN HAYVANAT BAHÇESİ VE BOTANİK PARK
AVON OTOMOTİV  SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Trafo Bakım & Ölçüm Hizmetleri

Yeni nesil teknoloji ile üretilmiş profesyonel cihazlarımızla firmanız da bulunan küçük yada büyük ölçekli santral ana trafo ve diğer trafo ünitelerinin ölçüm hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz ölçüm cihazlarımız ile firmanızda bulunan trafo sistemlerine ait ölçüm sonuçlarını raporlamanın dışında, müşteri isteği doğrultusunda trafoların bakım ve yenileme işlemlerini de sunmaktayız.

AG ve OG Proje Hazırlama

Volt Mühendislik konusunda uzman olduğu alçak gerilim ve orta gerilim tesis ve tesisatlarına müşterilerine çözüm firması olmaktadır. Elektrik projesi yaptırılacak yerleşim biriminin idari belgelerinin eksiksiz olma durumunda, yerleşim birimi için elektrik projeleri hazırlamaktadır. Projesi yapılacak OG-AG Elektrik Projesi Üç Safhada Gerçekleşir

Danışmanlık Desteği

Müşterilerimize sahip olduğumuz elektrik-elektronik alanında teknik bilgileri düzenli bir eğitim programı altında belirli periyodik dönemler içerisinde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimize ait projenin daimi olarak sürekliliğini sağlamak amacıyla gerek sistemini kurduğumuz bir düzenin sürekliliğini sağlamak gerekse var olan mevcut sistemler ile ilgili müşterilerimize danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Danışmanlık hizmetleri konu başlığı altında vermiş olduğumuz hizmetler

Elektrik Müşavirlik Hizmetleri

Firmanıza ait elektrik tesisatlarını, elektrik idareleri kurumları ile olan evrak işlerinizi, plan ve proje çizimlerinizi, sayaç alımı,  elektrik pano kurulumu, elektrik kablo hat çekimleri gibi uygulamalarda müşterilerimize elektrik müşavirlik hizmeti vermekteyiz. İşletmenizde bulunan tüm elektriksel ihtiyaçları raporlayıp, işletmenizin kalitesini daha da yükseltmeniz için tecrübelerimizle siz firma yöneticilerine çözüm ortağı oluyoruz. Volt Mühendislik firması olarak uzman kadromuz ile elektrik ve elektronik alanında sizlere hizmet sunmaktayız.